O firmie
Zadzwoń i zamów usługę - tel. 606-213-267

Wykonuje usługi jako hydraulik nieprzerwalnie od 1994 roku. Posiadam ponad 30 lat doświadczenia w branży hydraulicznej, co sprawia że wykonywane przeze mnie usługi są na wysokim poziomie. Posiadam dyplom i tytuł mistrza w swoim zawodzie oraz przebytych wiele dodatkowych szkoleń. Jeśli szukają Państwo hydraulika, po którym nikt już nie będzie musiał poprawiać - zapraszam do kontaktu.

Przez lata pracy w branży zdobyłem doświadczenie, które pozwala wykonywać mi wiele prac hydraulicznych - od drobnych montaży urządzeń sanitarnych, po pełne wykonawstwo instalcji c.o. i wod- kan lub konserwacji dużych obiektów mieszkalnych i usługowych. Do pracy wykorzystuje tylko i wyłącznie profesjonalny sprzęt i dobrej jakości materiały. Zatrudniam także sprawdzonych, odpowiednio przeszkolonych pracowników, znających się na swojej pracy.

Poza usługami hyraulicznymi wykonuje także szereg usług remontowo-budowlanych. Obszar działalności mojej firmy to Warszawa i okolice (w szczególności: Nieporęt, Jabłonna, Legionowo, Nowy Dwór Mazowieck, Marki). W przypadku większych inwestycji podejmuje się także prac w innych częściach kraju.

Prowadzę legalną działalność, na każdą wykonaną pracę mogę wystawić fakture VAT.